ПрАТ "Вінницяоблагрообладнання"

Код за ЄДРПОУ: 05448219
Телефон: 0432-58-74-08, 58-76-33
e-mail: info@obladnannja.pat.ua
Юридична адреса: вул. Молодіжна 55, смт. Вороновиця, Вінницький р-н, Вінницька обл., Україна, 23252
 
Дата розміщення: 11.04.2018

Річний звіт за 2017 рік

XI. Опис бізнесу

Важливі події розвитку (у тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділ); Публiчне акцiонерне товариство «Вiнницяоблагрообладнання», створено на не обмежений перiод часу є правонаступником майнових прав i обов'язкiв Вiдкритого акцiонерного товариства по матерiально-технiчному забезпеченню обладнанням i електроматерiалами «Вiнницяоблагрообладнання», заснованого вiдповiдно до Наказу регiонального вiддiлення Фонду державного майна у Вiнницькiй областi вiд 19 травня 1995 року шляхом перетворення Вiнницького орендного пiдприємства по матерiально-технiчному забезпеченню обладнанням i електроматерiалами «Облагрообладнання» у Вiдкрите акцiонерне товариство згiдно з Декретами Кабiнету мiнiстрiв України № 51-93 вiд 17.05.1993 р «Про особливостi приватизацiї майна в агропромисловому комплексi» та № 57-93 вiд 20.05.1993р. «Про приватизацiю цiлiсних майнових комплексiв державних пiдприємств та їх структурних пiдроздiлiв, зданих в оренду»
Останнi змiни до Статуту вiдбулись згiдно протоколу загальних зборiв акцiонерiв Вiдкритого акцiонерного товариства «Вiнницяоблагрообладнання" (протокол № 1 вiд 20 квiтня 2011 року). Статут Товариства був приведений у вiдповiднiсть до вимог Закону України «Про акцiонернi товариства» шляхом викладення Статуту у новiй редакцiї, яка передбачала змiну типу товариства з Вiдкритого акцiонерного товариства «Вiнницяоблагрообладнання» на Публiчне акцiонерне товариство «Вiнницяоблагрообладнання» (зареєстровано Виконавчим комiтетом Вiнницької мiської ради Вiнницької областi 06.06.2011 року номер запису 1 149 105 0007 000460). Протягом звiтного року такi подiї розвитку як злиття, подiл, приєднання, перетворення, видiл не вiдбувались.
організаційна структура емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив розвитку, зміни в організаційній структурі відповідно до попередніх звітних періодів; Товариство працює у борошномельнiй промисловостi, займається реалiзацiєю товарно-матерiальних цiнностей областi та населенню. Для рацiональної роботи на пiдприємствi створено вiддiл органiзацiї, забезпечення i збуту обладнання i електроматерiалiв. Також працює млин, оптово-роздрiбний магазин, пасiка. Цi пiдроздiли створенi з метою збiльшення асортименту продукцiї, рiзносторонньої роботи пiдприємства, охоплення багатьох галузей дiяльностi. Для забезпечення роботи пiдприємства створено автотранспортний пiдроздiл. Дочiрнiх пiдприємств, фiлiй та представництв не має. Змiн у органiзацiйнiй структурi пiдприємства у звiтному перiодi не вiдбувалось. Перспективи розвитку: у пiдприємства недостатньо власних коштiв для стабiльної та прибуткової роботи, пiдприємству необхiдне залучення додаткових коштiв для покращення дiяльностi. Можливо пiдприємство скористується короткостроковими банкiвськими кредитами у майбутньому.
середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу (осіб), середня чисельність позаштатних працівників та осіб, які працюють за сумісництвом (осіб), чисельність працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу (дня, тижня) (осіб), фонду оплати праці. Крім того, зазначаються факти зміни розміру фонду оплати праці, його збільшення або зменшення відносно попереднього року. Зазначається кадрова програма емітента, спрямована на забезпечення рівня кваліфікації її працівників операційним потребам емітента; Середньооблiкова чисельнiсть штатних працiвникiв облiкового складу – 8 осiб; середня чисельнiсть позаштатних працiвникiв та осiб, якi працюють за сумiсництвом – 1 осiб; чисельнiсть працiвникiв, якi працюють на умовах неповного робочого часу (дня, тижня) – 0 осiб. За звiтний рiк фонд оплати працi склав 383 тис. грн. Вiдносно попереднього року фонд оплати працi збiльшився на 39 тис.грн. Кадрова програма емiтента, спрямована на забезпечення рiвня квалiфiкацiї його працiвникiв операцiйним потребам емiтента полягає в належнiй i своєчаснiй оплатi працi працiвникiв, наданнi їм соцiальних i матерiальних пiльг, що зацiкавить персонал в пiдвищеннi рiвня його знань та квалiфiкацiї.
належність емітента до будь-яких об'єднань підприємств, найменування та місцезнаходження об'єднання, зазначаються опис діяльності об'єднання, функції та термін участі емітента у відповідному об'єднанні, позиції емітента в структурі об'єднання; ПАТ "Вiнницяоблагрообладнання" не належить до будь-яких об'єднань пiдприємств, не входить до складу асоцiацiй, консорцiумiв, концернiв та iнших об’єднань за галузевими, територiальними та iншими принципами.
спільна діяльність, яку емітент проводить з іншими організаціями, підприємствами, установами, при цьому вказуються сума вкладів, мета вкладів (отримання прибутку, інші цілі) та отриманий фінансовий результат за звітний рік по кожному виду спільної діяльності; За звiтнний рiк емiтент спiльну дiяльнiсть з iншими органiзацiями, пiдприємствами, установами не здiйснював.
будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом звітного періоду, умови та результати цих пропозицій; На протязi звiтного перiоду жодних пропозицiй щодо реорганiзацiї з боку третiх осiб не було.
опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо); Облiкова система товариства (наказ про облiкову полiтику № 1 вiд 04.01.2017року. Використанi на акцiонерному товариствi принципи бухгалтерського облiку в цiлому вiдповiдають концептуальнiй основi фiнансової звiтностi.
Бухгалтерський облiк господарських операцiй здiйснюється методом подвiйного запису в цiлому у вiдповiдностi з Планом рахункiв бухгалтерського облiку. Облiк акцiонерного товариства автоматизований ведеться iз застосуванням бухгалтерської програми журнально-ордерної форми облiку.
Бухгалтерський облiк ведеться акцiонерним товариством у загальному вiдповiдно до вимог Закону України „Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi” вiд 16.07.1999 року № 996 - XIV, затверджених Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi та бухгалтерського облiку та iнших нормативних документiв з питань органiзацiї бухгалтерського облiку.
Вартiсть основних засобiв у зв'язку зi специфiкою високоспецiалiзованого та iншого обладнання оцiнюються за витратами на придбання у вiдповiдностi з поточними умовами, i коригуються на суму зносу.
Подальшi витрати включаються до балансової вартостi активу або визнаються як окремий актив у разi, якщо iснує ймовiрнiсть отримання Товариством майбутнiх економiчних вигiд i собiвартiсть об'єкта може бути достовiрно оцiнена. Iншi витрати, в тому числi витрати на капiтальний, поточний ремонт i технiчне обслуговування включаються до балансової вартостi активу в тому перiодi, в якому були виконанi данi роботи.
Списання ранiше визнаних основних засобiв або їх суттєвого компонента з балансу вiдбувається при їх вибуттi або у випадку, якщо у майбутньому не очiкується отримання економiчних вигiд вiд використання або вибуття даного активу. Дохiд або витрати, що виникають у результатi списання активу ( балансова вартiсть активу), включаються до складу iнших доходiв / (витрат) звiту про сукупний дохiд за той звiтний рiк, у якому визнання активу було припинено.
Амортизацiя активу починається, коли вiн стає придатним для використання, тобто коли розташування i стан активу забезпечують його використання у вiдповiдностi з намiрами керiвництва Товариства. Амортизацiя активу припиняється з припиненням його визнання. Амортизацiя припиняється, коли настає застiй активу або вiн виводиться з активного використання i призначається для вибуття, крiм випадку, коли вiн уже повнiстю амортизований.
Лiквiдацiйна вартiсть i термiни корисного використання активiв переглядаються i по мiрi необхiдностi коректуються на кожну балансову дату.
Амортизацiя iнших основних засобiв розраховується прямолiнiйним методом для того, щоб розподiлити переоцiнену вартiсть активу за вирахуванням його лiквiдацiйної вартостi протягом таких строкiв корисної експлуатацiї:
- Будiвлi 20 рокiв
- Виробниче обладнання 15 рокiв
- Транспортнi засоби 5 рокiв
- Iншi активи 15 рокiв
Незавершене будiвництво включає витрати, безпосередньо пов'язанi з будiвництвом основних засобiв, а також вiдповiднi змiннi i постiйнi накладнi витрати, пов'язанi з будiвництвом. Амортизацiя цих активiв починається з моменту їх готовностi до експлуатацiї.
Запаси оцiнюються за чистою вартiстю реалiзацiї.
Чиста вартiсть реалiзацiї визначається як передбачувана цiна продажу в ходi звичайної дiяльностi.
Собiвартiсть запасiв включає всi витрати на придбання, iншi витрати, зазнанi при доставцi запасiв до їх теперiшнього мiсця розташування i приведення їх в iснуючий стан. Собiвартiсть незавершеного виробництва i готової продукцiї включає собiвартiсть сировини i матерiалiв, прямих витрат на оплату працi i iнших прямих виробничих витрат, а також вiдповiдну частину виробничих накладних витрат, (розраховану на пiдставi звичайного використання виробничих потужностей ).
Товариство перiодично оцiнює запаси на предмет наявностi пошкоджень, застарiлостi, повiльної оборотностi, зниження чистої вартостi реалiзацiї. У разi якщо такi подiї мають мiсце, сума, на яку зменшується вартiсть запасiв, вiдображається у звiтi про сукупний дохiд в складi iнших витрат.
Товариство класифiкує свої вкладення в цiннi папери як: фiнансовi активи за справедливих вартостей з вiдображенням переоцiнки в прибутку чи збитках, утримуванi до погашення iнвестицiї, доступнi для продажу фiнансовi активи, позики та дебiторська заборгованiсть. Класифiкацiя залежить вiд цiлей, для яких були придбанi фiнансовi активи. Керiвництво приймає рiшення щодо класифiкацiї при початковому визнаннi i перевiряє, наскiльки класифiкацiя вiдповiдає дiйсностi на кожну звiтну дату.
Фiнансовi активи Товариства включають грошовi кошти, торговельну та iншу дебiторську заборгованiсть, iншi суми до отримання, фiнансовi iнструменти, що котуються.
Фiнансовi активи спочатку визначаються за справедливою вартiстю, збiльшеною в разi iнвестицiй, якi не переоцiнюються за справедливою вартiстю через прибуток або збиток, на безпосередньо пов'язанi з ними витрати по угодi.
Позики та дебiторська заборгованiсть є непохiдними фiнансовими активами з фiксованими чи обумовленими платежами , що не котуються на активному ринку, дебiторська заборгованiсть включає в себе торгову та iншу дебiторську заборгованiсть. Виданi позики є фiнансовими активами, що виникли у Товариства внаслiдок надання коштiв позичальнику.
Торгова та iнша дебiторська заборгованiсть первiсно визначається за первiсною вартiстю, за вирахуванням резерву сумнiвної заборгованостi. Резерв на знецiнення торгової дебiторської заборгованостi визнається за наявностi об'єктивного свiдчення того, що Товариство не зможе отримати всi суми заборгованостi у встановленi договорами термiни.
основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, за рахунок продажу яких емітент отримав 10 або більше відсотків доходу за звітний рік, у тому числі обсяги виробництва (у натуральному та грошовому виразі), середньореалізаційні ціни, суму виручки, окремо надається інформація про загальну суму експорту, а також частку експорту в загальному обсязі продажів, перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформацію про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів, його становище на ринку; інформацію про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі постачання, у разі якщо емітент здійснює свою діяльність у декількох країнах, необхідно зазначити ті країни, у яких емітентом отримано 10 або більше відсотків від загальної суми доходів за звітний рік; Товариство займається реалiзацiєю товарно-матерiальних цiнностей, надає послуги автотранспортом населенню. Основними видами дiяльностi товариства є: виробництво продуктiв борошномельно-круп`яної промисловостi, роздрiбна торгiвля в неспецiалiзованих магазинах, переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, оптова торгiвля фарфором, скляним посудом i засобами для чищення, оптова торгiвля деревиною, будiвельними матерiалами та санiтарно-технiчним обладнанням, вантажний автомобiльний транспорт, надання послуг перевезення речей (переїзду), iнший пасажирський наземний транспорт. Основний ринок збуту при реалiзацiї товарно-матерiальних цiнностей - це господарства Вiнницької областi, а виготовлене пшеничне борошно реалiзується також по всiй Українi. Заводи України, якi виготовляють обладнання i електроматерiали, запаснi частини для сiльськогосподарської технiки, постачають їх пiдприємству ПАТ "Вiнницяоблагрообладнання" i дають згоду розрахуватись за отриманi товари борошном. Основними ринками збуту є сiльськогосподарськi товаровиробники методом оптової та роздрiбної реалiзацiї. Розвиток галузi в цiлому залежить вiд стану сiльського господарства, яке на сьогоднiшнiй день знаходиться в занепадi. На дiяльнiсть ПАТ великий впив має сезонний характер робiт та клiматичнi умови. Всi цi фактори не з кращого боку впливають на дiяльнiсть пiдприємства. Особливостi постачання сiльгосптоваровиробникiв з метою надання послуг для весняно-польових робiт, що дає змогу отримувати товарно-матерiальнi цiнностi господарству-покупцю в будь-який необхiдний для нього час i розрахуватись за них урожаєм пшеницi або ячменю поточного або майбутнього року. В умовах ринкової економiки iснує багато приватних фiрм та iнших органiзацiй, якi здiйснюють дублюючу форму постачання товарно-матерiальних цiнностей. Новi технологiї Товариство не впроваджує через вiдсутнiсть коштiв. Останнiм часом значно зросли цiни на сировину, якою вористується Товариством у своїй дiяльностi. Конкуренцiя в галузi: основними конкурентами є "Вiнницяпромелектро" та "Вiнницяелектромашпостач", але їх дiяльнiсть не має значного впливу на дiяльнiсть пiдприємства на ринку. Сировинною базою для продукцiї, що виробляє емiтент, є Україна. Перспективнi плани розвитку: формування нового ринку товарiв i послуг, збiльшення обсягiв реалiзацiї через склади пiдприємства, розширення ринкiв збуту, збiльшення обсягiв переробки пшеницi i ячменю, збiльшення обсягiв реалiзацiї товарiв через оптово-роздрiбний магазин, надання послуг автотранспортними засобами, надання послуг млина та цеху пререробки зернових культур населенню та органiзацiям, продовження будiвництва складу нафтопродуктiв, збiльшення кiлькостi бджолосiмей на пасiцi, своєчасна сплата податкiв.
основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з його господарською діяльністю, їх необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб фінансування; За останнi п’ять рокiв в товариствi не було надходжень основних засобiв, вибуло основних засобiв на суму 550,0 тис. грн. Пiдприємство не планує будь-якi значнi iнвестицiї або придбання, пов’язанi з його господарською дiяльнiстю.
правочини з власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афілійованими особами, зокрема всі правочини, укладені протягом звітного року між емітентом або його дочірніми/залежними підприємствами, відокремленими підрозділами, з одного боку, і власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, з іншого боку. За цими правочинами зазначаються: дата, сторони правочину, його зміст, сума, підстава укладання та методика ціноутворення, застосована емітентом для визначення суми правочину та за необхідності інша інформація; Правочини мiж емiтентом з одного боку та власниками iстотної участi, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афiлiйованими особами з iншого боку протягом звiтного року не укладалися.
основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання активів, місцезнаходження основних засобів. Крім того, необхідно описати екологічні питання, що можуть позначитися на використанні активів підприємства плани капітального будівництва, розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, у тому числі вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване зростання виробничих потужностей після її завершення; Всiма основними засобами емiтент володiє на правах власностi на постiйнiй основi. Майновий комплекс розташовано за адресою мiсцезнаходження товариства. Об'єкти основних засобiв, що належать Товариству, амортизуються з використанням прямолiнiйного методу протягом усього термiну їх корисного використання. На оцiнку термiну корисної служби та лiквiдацiйної вартостi необоротних активiв впливають ступiнь експлуатацiї активiв, технологiї їх обслуговування, змiни у законодавствi, непередбаченi операцiйнi обставини.
Основнi засоби станом на 31.12.2017 року - первiсна вартiсть 3517 тис. грн., знос 3439 тис. грн., ступiнь зносу 97,78 %, залишкова вартiсть 78 тис. грн.
У звiтному перiодi значних правочинiв щодо основних засобiв емiтент не укладав. Утримання активiв здiйснюється за власнi кошти товариства. На думку емiтента екологiчнi питання не позначаються на використаннi активiв пiдприємства. Планiв капiтального будiвництва у товариства немає у зв’язку з нестачею фiнансування. Удосконалення основних засобiв планується при наявностi коштiв.
проблеми, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень; Основною iстотною проблемою, що впливає на дiяльнiсть пiдприємства є фiнансово-економiчна група факторiв, якi безпосередньо залежать вiд платоспроможностi населення. Прямо впливає нестабiльнiсть економiчної ситуацiї в країнi, тобто нестабiльнiсть податкового законодавства, нацiональної валюти. В разi зменшення податкового тиску пiдприємство працювало б краще. Керiвництво пiдприємства постiйно дбає про збiльшення обсягiв наданих послуг, що в подальшому повинно покращити фiнансовий стан пiдприємства.
факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства; У звiтному роцi фактiв виплати штрафних санкцiй (штраф, пеня, неустойка) i компенсацiй за порушення законодавства не було.
опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента; Фiнансова дiяльнiсть емiтента спрямована на те, щоб товариство було лiквiдне, фiнансово стiйке, мало можливiсть негайно лiквiдувати поточнi зобов'язання. За результатами 2017 року Товариство є збитковим, i коефiцiєнт покриття зобов’язань не вiдповiдає оптимальним межам цього нормативу. Тому не можна визнати ефективним використання активiв i власного капiталу. Основна задача Товариства при управлiннi капiталом – збереження здатностi функцiонувати з метою забезпечення необхiдної доходностi акцiонерам i вигод зацiкавлених сторiн, а також збереження оптимальної структури капiтала. На протязi звiтного перiоду пiдхiд товариства до управлiння капiталом не змiнювався.
вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та очікувані прибутки від виконання цих договорів; Укладених, але ще не виконаних договорiв (контрактiв) на кiнець звiтного перiоду немає.
стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва, реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність емітента в майбутньому); Стратегiя подальшої дiяльностi емiтента: формування нового ринку товарiв i послуг, збiльшення обсягiв реалiзацiї через склади пiдприємства, розширення ринкiв збуту, збiльшення обсягiв переробки пшеницi i ячменю, збiльшення обсягiв реалiзацiї товарiв через оптово-роздрiбний магазин, надання послуг автотранспортними засобами, надання послуг млина та цеху пререробки зернових культур населенню та органiзацiям, продовження будiвництва складу нафтопродуктiв, збiльшення кiлькостi бджолосiмей на пасiцi, своєчасна сплата податкiв. Iстотнi факти, якi можуть вплинути на дiяльнiсть емiтента: новi реформи, заходи уряду щодо здiйснення економiчних реформ, зниження цiн на ПММ, вихiд з фiнансової кризи, збiльшення купiвельної спроможностi нацiональної валюти.Товариство функцiонує в нестабiльному середовищi. Полiпшення економiчної ситуацiї в Українi в значнiй мiрi залежатиме вiд ефективностi фiскальних i iнших заходiв, якi здiйснюватимуться урядом України. Невизначенiсть полiтичних, юридичних, податкових i нормативно-законодавчих умов функцiонування може вплинути на розмiр прибутку товариства.
опис політики емітента щодо досліджень та розробок, вказати суму витрат на дослідження та розробку за звітний рік; У звiтному роцi пiдприємство не проводило дослiджень та розробок.
судові справи, за якими розглядаються позовні вимоги у розмірі на суму 10 або більше відсотків активів емітента або дочірнього підприємства станом на початок року, стороною в яких виступає емітент, його дочірні підприємства, або судові справи, стороною в яких виступають посадові особи емітента (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових справ про це зазначається; Судовi справи, стороною в яких виступає емiтент, його дочiрнi пiдприємства або його посадовi особи вiдсутнi.
інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента, у тому числі за наявності інформацію про результати та аналіз господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі. Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi акцiонерного товариства станом на 31.12.2015 року знаходиться в межах орiєнтовно позитивного значення показника та дорiвнює - 0,441, а це свiдчить про те, що у товариства достатньо власних ресурсiв для погашення його поточних зобов’язань.
Коефiцiєнт загальної лiквiдностi станом на 31.12.2015 року дорiвнює - 2,650, а це свiдчить про те, що у акцiонерного товариства створено надмiрний залишок оборотних активiв.
Коефiцiєнт фiнансової стiйкостi (або незалежностi, або автономiї ) акцiонерного товариства станом на 31.12.2015 року дорiвнює – 0,798, а це достатньо в порiвняннi з орiєнтовним позитивним значенням показника i характеризує акцiонерне товариство з нормальною питомою вагою власного капiталу в загальнiй сумi авансованих засобiв у його дiяльнiсть.
Коефiцiєнт покриття зобов’язань власним капiталом дорiвнює – 0,254, тобто спiввiдношення залучених та власних засобiв. Цей показник характеризує, що залежнiсть власного капiталу вiд залучених засобiв низька.
Коефiцiєнт рентабельностi активiв не пiдлягає розрахунку, оскiльки Товариство отримало збиток, а отже характеризує, що акцiонерне товариство не ефективно використовувало у звiтному перiодi свої активи.

Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi акцiонерного товариства станом на 31.12.2016 року знаходиться поза меж орiєнтовно позитивного значення показника та дорiвнює - 0,012, а це свiдчить про те, що у товариства не достатньо власних ресурсiв для погашення його поточних зобов’язань.
Коефiцiєнт загальної лiквiдностi станом на 31.12.2016 року дорiвнює – 0,429, а це свiдчить про те, що у акцiонерного товариства створено недостатнiй залишок оборотних активiв.
Коефiцiєнт фiнансової стiйкостi (або незалежностi, або автономiї ) акцiонерного товариства станом на 31.12.2016 року дорiвнює – (0,585), а це не достатньо в порiвняннi з орiєнтовним позитивним значенням показника i характеризує акцiонерне товариство з недостатньою питомою вагою власного капiталу в загальнiй сумi авансованих засобiв у його дiяльнiсть.
Коефiцiєнт покриття зобов’язань власним капiталом дорiвнює – (2,71), тобто спiввiдношення залучених та власних засобiв. Цей показник характеризує, що залежнiсть власного капiталу вiд залучених засобiв висока.
Коефiцiєнт рентабельностi активiв не пiдлягає розрахунку, оскiльки Товариство отримало збиток, а отже характеризує, що акцiонерне товариство не ефективно використовувало у звiтному перiодi свої активи.

Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi акцiонерного товариства станом на 31.12.2017 року низький порiвняно з орiєнтовним позитивним значенням показника та дорiвнює 0,0078, а це свiдчить про те, що у товариства не достатньо власних ресурсiв для погашення його поточних зобов’язань.
Коефiцiєнт загальної лiквiдностi станом на 31.12.2017 року дорiвнює 0,1865, а це свiдчить про те, що у акцiонерного товариства не достатньо оборотних активiв.
Коефiцiєнт фiнансової стiйкостi (або незалежностi, або автономiї ) акцiонерного товариства станом на 31.12.2017 року дорiвнює – 0,5849, а це не достатньо в порiвняннi з орiєнтовним позитивним значенням показника i характеризує акцiонерне товариство з незначною питомою вагою власного капiталу в загальнiй сумi авансованих засобiв у його дiяльнiсть.
Коефiцiєнт покриття зобов’язань власним капiталом дорiвнює – 2,7097, тобто спiввiдношення залучених та власних засобiв. Цей показник характеризує, що залежнiсть власного капiталу вiд залучених засобiв значна.
Коефiцiєнт рентабельностi активiв, дорiвнює (2,3932), показує розмiр чистого прибутку на одну гривню активiв та характеризує, що акцiонерне товариство не ефективно використовувала у звiтному перiодi свої активи.